Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Atlas Arena pełna gwiazd

Atlas Arena pełna gwiazd

(fot. livenationinternational.com)Mark Knopfler i Eric Clapton już niedługo przyjadą do Polski, by dać dwa niezwykłe koncerty w łódzkiej Atlas Arenie.

Już 8. maja w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi współtwórca Dire Straits – Mark Knopfler. Ma on na swoim koncie wiele nagród Grammy oraz takie przeboje jak „Money for Nothing”, czy „Walk of Life”. Ciekawostką jest również to, że magazyn Rolling Stone umieścił go w 2003 roku na 27. miejscu na liście najlepszych gitarzystów wszech czasów. Na liście wydanej w 2011 roku jest na 44. pozycji.

7. czerwca natomiast, wystąpi mega gwiazda – Eric Clapton, czyli brytyjski gitarzysta, kompozytor i wokalista w jednym. W Polsce wystąpi  w ramach jubileuszowej trasy koncertowej, związanej z 50-leciem  jego twórczości, będzie to również doskonała okazja do wysłuchania utworów z nowej płyty muzyka zatytułowanej Old Sock.

Zapraszamy do Atlas Areny w Łodzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony