Jestes tutaj: Home » FILM » Najnowszy film Almodóvara bije rekordy oglądalności

Najnowszy film Almodóvara bije rekordy oglądalności

(fot. cineralia.com)„Przelotni kochankowie” to najnowszy obraz hiszpańskiego reżysera, Pedra Almodóvara. Film zbiera świetne recenzje w Hiszpanii, co przełożyło się również na rekordową frekwencję na otwarciu filmu. Pod tym względem „Przelotni kochankowie” pobili takie filmy jak  „Przerwane objęcia” czy „Skóra, w której żyję”.

Powodem tak dużego zainteresowania może być powrót reżysera do jego szalonych komedii, z których jest najbardziej znany. Akcja „Przelotnych kochanków” rozgrywa się na pokładzie samolotu lecącego z Madrytu do Meksyku. Pasażerowie to barwne postacie, wprowadzające do filmu zamieszanie i humor. Są między nimi playboy – łamacz kobiecych serc, para w podróży poślubnej a także biznesmen, który ucieka z kraju przed policją. Opiekę nad członkami podróży sprawuje trójka stewardów, próbujących umilić im lot. Na ekranie ponownie zobaczymy muzę Almodóvara, czyli Penelope Cruz. Obok niej zobaczymy także Antonio Banderasa.

Premiera filmu w Polsce 10. maja.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony