Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Młodziutka jurorka MasterChef nie daje o sobie zapomnieć

Młodziutka jurorka MasterChef nie daje o sobie zapomnieć

(fot. empik.com)Anna Starmach swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w programie Dzień Dobry TVN biorąc udział w konkursie „Gotuj o wszystko”, który był jej przepustką do kariery i pozwolił rozwijać pasje kulinarne.

Obecnie jej kariera nabrała tempa, ponieważ jest jurorem polskiej edycji MasterChef oraz prowadzi program Pyszne25,  w którym ma 25. minut na przygotowanie pysznego sezonowego dania, którego składniki nie mogą przekroczyć 25. złotych. Program wyświetlany w TVN Style doczekał się wersji książkowej.

Ania Starmach we współpracy z Wydawnictwem Znak 20. marca 2013 roku zaprezentuje swoją kulinarną książkę pt. „Pyszne25”, w której znajdziemy przepisy na dania, których przygotowanie zajmie 25. minut, a koszt nie przekroczy 25. złotych. Zamieszczonych 70. przepisów to prawie pomysły na dania błyskawiczne. Ania znana z wielkiego zamiłowania do gotowania swoimi przepisami pomoże każdemu kto nie wie co przygotować do jedzenia, a rodzina lub znajomi stoją już pod drzwiami mieszkania. W książce znajdziemy przepisy oraz kilka niezbędnych porad jak poruszać się w świecie gotowania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony