Jestes tutaj: Home » FILM » Mary Jane w drugiej części „Niesamowitego Spider-Mana”

Mary Jane w drugiej części „Niesamowitego Spider-Mana”

(fot. ocdn.eu)Pojawiło się pierwsze zdjęcie, ukazujące dwie ukochane Spider-Mana: Gwen Stacy (Emma Watson) oraz Mary Jane Watson (Shailene Woodley). Będziemy mogli zobaczyć je w sequelu „Niesamowitego Spider-Mana”. Która zdobędzie serce człowieka-pająka?

Mary Jane jest dobrze znana fanom komiksu i najczęściej kojarzona jako wybranka serca Petera Parkera (Andrew Garfield), czyli Spider-Mana. W starej wersji ekranizacji komiksu, z Tobey Maguirem, od początku grała pierwsze skrzypce, jako towarzyszka Petera. Twórcy „Niesamowitego Spider-Mana” postanowili opowiedzieć historię od początku, oraz przenieść na ekran komiksową postać Gwen Stacy. Pomysł był strzałem w dziesiątkę. Film spodobał się recenzentom oraz fanom, a nowa konwencja wniosła powiew świeżości do sposobu ekranizacji komiksów.

W drugiej części „Niesamowitego Spider-Mana” Peter będzie musiał  zmierzyć się z nowym wrogiem – Electro, w którego wcieli się Jamie Foxx. Będzie również rozdarty pomiędzy miłością do Gwen, a obietnicą daną jej ojcu, że nie będzie się więcej spotykał z jego córką. Po wprowadzeniu Mary Jane, możemy spodziewać się ciekawego, miłosnego trójkąta.

Premiera filmu w 2014 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony