Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Iran na fotografii

Iran na fotografii

(fot. solidarniziranem.pl)Z programu „Solidarni z Iranem” prowadzony przez Instytut Lecha Wałęsy wyłonił się pomysł współpracy Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz firmy Orient Ekspert, która w rezultacie wspólnymi siłami stworzyła  wystawę fotograficzną „Nieznane oblicza Iranu”

Galeria fotografii zmienia punkt widzenia o Iranie, który znamy przez pryzmat wielu wydarzeń. Wystawa ma na celu zmianę powszechnie znanych Polakom stereotypów związanym m.in. z statusem społecznym kobiet, religią czy polityką. Iran to także kolorowy kraj, w którym wielki pluralizm jest fascynujący i niezwykły sam w sobie. Fotografie to zbiór pracy dziesięciu osób. Wystawa została zorganizowana w Traffic Club w Warszawie, ul. Bracka 25, na trzecim piętrze. Wstęp wolny. Wystaw potrwa do 31. marca 2013 roku. Następnie organizatorzy przenoszą się do Łodzi, a później do Krakowa.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony