Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Alicia Keys zagra w Poznaniu

Alicia Keys zagra w Poznaniu

(fot. kulisykultury.pl)Wszystkie muzyczne portale internetowe rozgrzała informacja o tym, że już 30. czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu zagra Alicia Keys.

Czerwcowy koncert amerykańskiej piosenkarki będzie jedynym jej występem w Polsce w ramach trasy „Set the World on Fire”. Alicia Keys właśnie zaczęła światowe tournée – pierwsze koncerty odbędą się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, później zaplanowanych jest 27. dalszych występów w całej Europie. Artystka znana jest z takich hitów, jak „Fallin”, „If I ain’t got you”, „You don’t know my name”, „My boo” i „Girl on fire”, a także współpracy z Usherem, Jayem-Z, 50 Centem, Beyonce i Nicky Minaj. Podczas występu fani będą mogli usłyszeć głównie piosenki z najnowszej płyty, jednak na pewno nie zabraknie też starszych przebojów.

Wszystkie miejsca na koncercie będą siedzące, co ograniczy ich ilość do 25. tysięcy. Więcej szczegółowych informacji na temat występu oraz cen biletów zostaną podane pod koniec tygodnia na konferencji prasowej, która odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony