Jestes tutaj: Home » FILM » Pożeracze mózgów na wielkim ekranie – Wiecznie Żywy

Pożeracze mózgów na wielkim ekranie – Wiecznie Żywy

(fot. stopklatka.pl)Wdech, wydech, wdech, wydech… spokojnie, to tylko film. Nie zmienia to faktu, że zaparło mi dech podczas oglądania… i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Pewien młody zombie – R (Nicholas Hoult) na skutek pewnych wydarzeń zapałał miłością do Julii (Teresa Palmer). Warto zauważyć, że wszystko ma miejsce podczas tak zwanej zombie-apokalipsy, a wspomniana Julia należy do swego rodzaju plutonu egzekucyjnego. Miłość do dziewczyny odmienia życie martwego chłopaka i sprawia, że jego serce znowu zaczyna bić. Wzruszające.

Jedyne, co było dobre w tym filmie, to aktorzy, charakteryzacja i zdjęcia. Ale to wszystko blednie, kiedy mamy do czynienia z tak żałosną i banalną fabułą.

Dodatkowo oglądając film miałam wrażenie, że już gdzieś to widziałam. Zmierzch. Mówi wam to coś? Tylko tu jest jeszcze gorzej. Aktorzy wypadli zdecydowanie lepiej, ale… jak już wspomniałam, to niewiele daje. Poza tym sam fakt, że film jest o zombie wywołuje atak śmiechu i obrzydzenia. Cytując głos z sali: ,,przecież to niehigieniczne!”

Film polecam fanom Zmierzchu, zdecydowanie. Ale tym, którzy mają ochotę na dobre kino, stanowczo odradzam – 1,5 godziny wyjęte z życia i wyrzucone w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 × = dwadzieścia osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 119 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony