Jestes tutaj: Home » FILM » Mama – film grozy rodem z Hiszpanii

Mama – film grozy rodem z Hiszpanii

(fot. mamamovie.com)W dzisiejszych czasach trudno o dobry horror, ale Mama zdecydowanie do tych lepszych należy. Nie jest to oczywiście mistrzostwo świata, ale film przeraża swoim klimatem, co można w wypadku tego gatunku zaliczyć do pozytywnych cech.

W tajemniczych okolicznościach, zaraz po zabójstwie matki, znikają dwie siostry. Zostają odnalezione po latach w opuszczonym leśnym domku. Dziewczynki mają problem z ponownym dostosowaniem się do życia wśród ludzi, jednak najbardziej zadziwiającym jest fakt, że udało im się przeżyć samotnie w lesie. Czy aby na pewno samotnie? W relacjach starszej dziewczynki pojawiają się informacje na temat pewnej tajemniczej istoty, którą siostry nazywały: Mama.

Film Andresa Muschiettiego, utrzymany został w odcieniach szarości – jest posępny i mroczny. Do tego dochodzi wywołująca dreszcze muzyka i efekt murowany. Nie jest to tego rodzaju produkcja, po której człowiek boi się położyć do łóżka, ale może to i lepiej – mamy za to do czynienia ze strachem podczas oglądania.

Dobra gra aktorów, psychodeliczne postacie dzieci i wspomniana Mama sprawiają, że film warto obejrzeć. Może zakończenie nie jest do końca satysfakcjonujące, ale to już tylko moje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dziewięć = 54

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony