Jestes tutaj: Home » FILM » Mama – film grozy rodem z Hiszpanii

Mama – film grozy rodem z Hiszpanii

(fot. mamamovie.com)W dzisiejszych czasach trudno o dobry horror, ale Mama zdecydowanie do tych lepszych należy. Nie jest to oczywiście mistrzostwo świata, ale film przeraża swoim klimatem, co można w wypadku tego gatunku zaliczyć do pozytywnych cech.

W tajemniczych okolicznościach, zaraz po zabójstwie matki, znikają dwie siostry. Zostają odnalezione po latach w opuszczonym leśnym domku. Dziewczynki mają problem z ponownym dostosowaniem się do życia wśród ludzi, jednak najbardziej zadziwiającym jest fakt, że udało im się przeżyć samotnie w lesie. Czy aby na pewno samotnie? W relacjach starszej dziewczynki pojawiają się informacje na temat pewnej tajemniczej istoty, którą siostry nazywały: Mama.

Film Andresa Muschiettiego, utrzymany został w odcieniach szarości – jest posępny i mroczny. Do tego dochodzi wywołująca dreszcze muzyka i efekt murowany. Nie jest to tego rodzaju produkcja, po której człowiek boi się położyć do łóżka, ale może to i lepiej – mamy za to do czynienia ze strachem podczas oglądania.

Dobra gra aktorów, psychodeliczne postacie dzieci i wspomniana Mama sprawiają, że film warto obejrzeć. Może zakończenie nie jest do końca satysfakcjonujące, ale to już tylko moje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 127 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony