Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » W świecie gwiazd

W świecie gwiazd

(fot. pomponik.pl)O  księżnej Kate i jej problemach z dworem królewskim pisze się w każdej codziennej prasie angielskiej. Zaczynając od dotąd niepublikowanych zdjęć z jej młodości do zdjęć z prywatnych zbiorów kolekcji rodziny Middleton.

Brytyjczyków bowiem interesuje wszystko na temat wybranki księcia Williama. Prasa szybko łapie temat i pisze o niej czasem a założę się, że nawet często abstrakcyjne artykuły. Np. o tym, że schudła trzy kilo przed ślubem. Chyba każda normalna kobieta ze stresu i ze zmęczenia spali troszkę kilogramów. Czasami warto się przyjrzeć tym zdjęciom i doszukać się sensu informacji przekazywanej przez brukowce. Jak dotąd wiemy, Kate spodziewa się dziecka i jest w czwartym miesiącu w ciąży. Elżbieta II (86 l.)  już pozbawia księżną Kate (31 l.) radości z bycia mamą. Najpierw zabroniła przyszłej mamie nazwać dziecko tak, jak sobie wymarzyła, teraz, jak donosi Fakt, wmieszała się również w wybór przyszłych chrzestnych. Podobno gdy Kate chciała nazwać nazwać córeczkę Diana na cześć zmarłej księżnej, królowa wpadała w histerię.

Oj nie łatwo być księżną, ciągle się uśmiechać i trzymać nerwy na wodzy. O tym przekonuje się nie tylko Kate, ale też nasze i zagraniczne gwiazdy takie jak: Edyta Górniak, Kasia Cichopek, Justyna Steczkowska, Madonna, Katy Perry, Rihanna czy Doda. Niektóre z nich faktycznie zasługują na miano gwiazd.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × = trzydzieści

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony