Jestes tutaj: Home » FILM » Sandy Patterson w podwójnym wcieleniu

Sandy Patterson w podwójnym wcieleniu

(fot. materiały prasowe)Zabawna komedia kryminalna „Złodziej tożsamości” od 15. marca w polskich kinach. Jason Bateman i Mellisa McCarthy w roli Sandy’ego i Diany. Ale który z nich to tak naprawdę Sandy?

Biznesmen Sandy Patterson orientuje się, że ktoś podszywa się pod niego i wydaje pieniądze z jego kart kredytowych. Dochodzi do sytuacji, że nawet on sam zostaje zawieziony na komisariat policji i podejrzewają go o kradzież dokumentów. Udowadnia policjantom, że to on został niesłusznie oskarżony. Na miejscu wychodzi na jaw, że to właśnie ktoś podaje się za mężczyznę  i świetnie bawi się na jego koszt. Wkurzony Sandy postanawia złapać złodzieja swojej tożsamości, a dokładniej kobietę, która się za niego podaje. Ale czy to takie proste? Gdy spojrzą sobie w oczy, a Sandy powie „Mam Cię” to Diana podda się i posłusznie przyzna do winy? Podróż za nią będzie zabawnym szeregiem sytuacji i kłopotów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dwa = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony