Jestes tutaj: Home » FILM » Ruszają zdjęcia do trzeciej serii „Sherlocka”

Ruszają zdjęcia do trzeciej serii „Sherlocka”

(fot. bbci.co.uk)Dokładnie za tydzień, w poniedziałek, rozpoczną się zdjęcia do trzeciego już sezonu „Sherlocka”, produkcji BBC. Minął już ponad rok od finału sezonu drugiego. Fani będą musieli czekać do zimy, aby zobaczyć dalszy ciąg sławnego duetu w składzie Sherlock Holmes i James Watson.

Każdy sezon składa się jedynie z trzech odcinków, jednak można nazwać je mini-filmami, ponieważ trwają mniej więcej 1,5 godziny. Zmienią się reżyserowie poszczególnych części. Paul McGuigan, który stworzył dotychczas cztery z sześciu odcinków, nie będzie miał udziału w tworzeniu nowych odcinków. Powodem jest film „Frankenstein”, którego produkcja wkrótce ma ruszyć. Za to możemy być pewni, że powstaną odcinki wyreżyserowane przez Jeremy’ego Loveringa oraz Colma McCarthy’ego. Miłośnikom seriali przynajmniej drugie nazwisko powinno być znane – Colm pracował przy serialach takich jak Dr. Who i Ripper Street.

Czy konwencja serialu zmieni się przez nowych twórców? O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony