Jestes tutaj: Home » FILM » Niebezpieczne wakacje

Niebezpieczne wakacje

(fot. teaser-trailer.com)Film „Spring Breakers” Harmony Korine’a opowiada o tym, co może się wydarzyć podczas wyczekiwanej przez wszystkich młodych Amerykanów przerwy wiosennej. W marcu i kwietniu studenci wyruszają do ciepłych miejsc w kraju lub za granicą po to, by odreagować uczelniany stres i zimowe mrozy.

Na ten pomysł wpadają również cztery nastolatki: Faith, Candy, Cotty i Brit. Dziewczyny będą musiały jednak zrewidować swoje poglądy na temat wymarzonego tygodnia. Po dotarciu na Florydę zostają aresztowane za napad i trafiają do aresztu. Wkrótce, po wpłaceniu kaucji przez nieznajomego, wychodzą na wolność. Jednak w myśl zasady, że nic nie jest za darmo, handlarz narkotyków Alien w zamian za pomoc studentkom oczekuje od nich przysługi. Tym sposobem wchodzą na drogę konfliktu z prawem, a przy okazji czeka je niesamowita impreza w zdecydowanie innym klimacie niż się tego spodziewały.

W rolę młodych Amerykanek wcielają się znana z cyklu „High School Musical” Vanessa Hudgens, gwiazda Disneya Selena Gomez, Rachel Corine i Ashley Benson. W „Spring Breakers” dziewczyny zdecydowanie zrywają z dotychczasowym grzecznym i spokojnym wizerunkiem. Aliena zagrał James Franco, który za wykreowanie tej postaci zbiera same pozytywne recenzje.

„Spring Breakers” na ekranach polskich kin pojawi się już 5. kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × = trzydzieści sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 237 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony