Jestes tutaj: Home » FILM » Niebezpieczne wakacje

Niebezpieczne wakacje

(fot. teaser-trailer.com)Film „Spring Breakers” Harmony Korine’a opowiada o tym, co może się wydarzyć podczas wyczekiwanej przez wszystkich młodych Amerykanów przerwy wiosennej. W marcu i kwietniu studenci wyruszają do ciepłych miejsc w kraju lub za granicą po to, by odreagować uczelniany stres i zimowe mrozy.

Na ten pomysł wpadają również cztery nastolatki: Faith, Candy, Cotty i Brit. Dziewczyny będą musiały jednak zrewidować swoje poglądy na temat wymarzonego tygodnia. Po dotarciu na Florydę zostają aresztowane za napad i trafiają do aresztu. Wkrótce, po wpłaceniu kaucji przez nieznajomego, wychodzą na wolność. Jednak w myśl zasady, że nic nie jest za darmo, handlarz narkotyków Alien w zamian za pomoc studentkom oczekuje od nich przysługi. Tym sposobem wchodzą na drogę konfliktu z prawem, a przy okazji czeka je niesamowita impreza w zdecydowanie innym klimacie niż się tego spodziewały.

W rolę młodych Amerykanek wcielają się znana z cyklu „High School Musical” Vanessa Hudgens, gwiazda Disneya Selena Gomez, Rachel Corine i Ashley Benson. W „Spring Breakers” dziewczyny zdecydowanie zrywają z dotychczasowym grzecznym i spokojnym wizerunkiem. Aliena zagrał James Franco, który za wykreowanie tej postaci zbiera same pozytywne recenzje.

„Spring Breakers” na ekranach polskich kin pojawi się już 5. kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = czternaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony