Jestes tutaj: Home » FILM » Kontrowersje wokół prowadzącego galę Oscarów nie słabną

Kontrowersje wokół prowadzącego galę Oscarów nie słabną

(fot. washingtonpost.com)Seth MacFarlane – twórca Family Guy i Teda, znany amerykański komik, który poprowadził galę Oscarów nadal jest na językach całego świata.

Kontrowersje wywołały jego, w opinii wielu, seksistowskie, rasistowskie i antysemickie żarty. Do jednych z najbardziej burzliwych należały te o przejęciu władzy w Hollywood przez Żydów, piosenka pt.: ,,Widziałem twoje piersi’’ odnosząca się do aktorek, które obnażały się na ekranie, czy też pytanie, wystosowane przez postać misia Teda: Gdzie odbywa się ta sławna po oscarowa orgia?

Występ MacFarlane’a miał być powiewem świeżości, a okazał się ,,serią prymitywnych seksistowskich wybryków żałosnego, ale zadowolonego z siebie Setha MacFarlane’a”. Ale nie dla wszystkich. Jego poprzednik – Steve Martin stwierdził, że ,,Seth był cudowny”, a Los Angeles Times napisało, że było ,,poprawnie’’. Jak widać opinie są podzielone.

Jedno jest pewne. Seth MacFarlane już nie poprowadzi oscarowej gali. Sam oznajmił na twitterze, że bawił się świetnie, ale nigdy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony