Jestes tutaj: Home » FILM » Kogo wybierze „Trener bardzo osobisty”?

Kogo wybierze „Trener bardzo osobisty”?

(fot. dziennik.pl)Z wielu przystankowych plakatów spogląda na nas zalotnie Gerard Butler w otoczeniu czterech pięknych kobiet: Jessici Biel, Catherine Zety-Jones, Umy Thurman i Judy Greer. Reklamują oni film „Trener bardzo osobisty”, który wszedł na ekrany polskich kin 8. marca.

Była gwiazda piłki nożnej, George Dryer, wraca do rodzinnego miasta, żeby naprawić relacje z małoletnim synem i odzyskać żonę, która niedługo ponownie planuje wyjść za mąż. George podczas jednego z treningów, na które zawozi syna, zauważa, że trener drużyny nie bardzo przykłada się do swojej pracy, dlatego postanawia sam poprowadzić drużynę. Nowy trener spodobał się nie tylko dzieciom, ale też ich matkom, które nie mogą się oprzeć urokowi przystojnego trenera i rozpoczynają walkę o jego względy.

„Trener bardzo osobisty” to przyjemna, ale jednak dosyć przewidywalna, komedia. Już od połowy filmu można się domyślić jak się skończy. Ponadto jak na komedię nieco razi mała ilość zabawnych sytuacji. Jasnym punktem jest Gerard Butler, który czaruje swoją urodą i szkockim akcentem nie tylko partnerki na ekranie, ale też wszystkie kobiety w kinie i to właśnie dla niego warto zobaczyć ten film.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć × = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony