Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Festiwal Fantastyki Pyrkon już po raz kolejny w Poznaniu

Festiwal Fantastyki Pyrkon już po raz kolejny w Poznaniu

(fot. nocookie.net)Mimo mylącej nazwy, Pyrkon to nie zlot wielbicieli ziemniaków, lecz największy w Polsce festiwal fanów fantastyki, odbywający się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Czego możemy się spodziewać w tym roku?

Pyrkon z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze ludzi zainteresowanych  szeroko pojętą fantastyką. Co ma na to wpływ ? Możemy mniemać, iż to wszystko przez:

– ponad 500 godzin programu
– wspaniałych gości z zagranicy oraz Polski (m.in. Ian McDonald, Anna Brzezińska, Grzegorz Rosiński )
– porywające sesje RPG,
– wielorakość stoisk
– fantastyczne LARP-y

Jednak Pyrkon to przede wszystkim miejsce, w którym można spotkać i wymienić się doświadczeniami z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, z najodleglejszych zakątków Polski.

Jak mówią sami twórcy: „Organizując Pyrkon chcemy nie tylko zaprosić was do aktywnego udziału w życiu kulturalnym polskiego fandomu, ale przede wszystkim zaprezentować niezliczone możliwości, jakie zapewnia fantastyka. Naszym nadrzędnym celem jest zintegrowanie fanów tego gatunku i ułatwienie im nawiązywania kontaktów”.

Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 22 – 24 marca 2013 roku, natomiast  szczegółowy program imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie  www.pyrkon.pl/2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym fantastycznym wydarzeniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony