Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zapowiedź Lou Rocked Fest

Zapowiedź Lou Rocked Fest

(fot. http://koncertowezwierze.files.wordpress.com)Wrocławskie wydawnictwo Lou & Rocked Boys z okazji 15-lecia swojego istnienia organizuje trzy specjalne koncerty, w czasie których zagrają artyści związani z labelem.

Pierwszy z koncertów odbył się 24. lutego we wrocławskim klubie Eter. Kolejny koncert zaplanowany jest na 16. marca w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich, a ostatni na 23. marca w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa.

Fani reggae będą mogli zobaczyć na żywo zespół Bednarek, Pajujo i Tabu, natomiast na miłośników funku, rocka i muzyki alternatywnej czekać będą występy Farben Lehre, The Analogs, Molly Malone’s, Kozak System i InoRos. Na obu koncertach zagra również znany z programu Must be the music i hitów „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie” i „Lili” zespół Enej.

Na stronie internetowej wydawnictwa Lou & Rocked Boys pojawiła się informacja-niespodzianka dla fanów. Pierwsze 300. osób, które przyjdzie na jeden z koncertów otrzyma płytę z katalogu wydawnictwa. Bilety na wydarzenie można nabyć drogą internetową.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony