Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Linkin Park – Living things

Linkin Park – Living things

(fot. umnotablogger.com)Kolejna płyta amerykańskiego zespołu spotkała się z wieloma różnorodnymi reakcjami, zresztą tak jak jej poprzedniczka: Minutes to Midnight.

Nie ma się czemu dziwić. Jedni są zachwyceni nowym, elektronicznym brzmieniem zespołu, drudzy woleliby znowu usłyszeć mocne granie i przysłowiowe ,,mordodarcie’’ Chestera Benningtona. Sama jestem nieco rozdarta między tymi opiniami, ale przyznaję, że tęsknię za dawnym obliczem Linkin Park.

Living Things nie jest kopalnią dobrych utworów, jak Hybrid Theory, czy Meteora, ale ma swoje perełki. O ile singiel promujący płytę – Burn it down nie zachwyca, o tyle takie Castle of Glass, Skin to Bone, czy Powerless zachwycają, przynajmniej mnie, zarówno rytmiką, jak i wokalem. Elektronika użyta jest w nich z umiarem, jest dopasowana i obywa się bez zbędnego miksowania.

Jeśli ktoś by mnie zapytał, czy warto kupić tę płytę, powiedziałabym, że tak. Szczególnie jeśli jest wiernym fanem Linkin Park i nie spisuje wszystkiego na straty słuchając singla, a daje szansę każdemu z utworów, mimo że wolałby dawne wcielenie zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dziewięć = 36

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony