Jestes tutaj: Home » FILM » Wkrótce na ekranach kin – „Miłość”

Wkrótce na ekranach kin – „Miłość”

(fot. culture.pl)Kulejąca kondycja polskiego kina to mit oparty na kilku marnych komediach, o podobnych tytułach. Kto nie wierzy, niech śledzi karierę Marcina Dorocińskiego, który pojawia się w najlepszych, polskich premierach od kilku lat. Po znakomitym „Lęku wysokości” oraz poruszającej „Róży”, będziemy mogli oglądać go w najnowszym filmie Sławomira Fabickiego pod tytułem „Miłość”.

Reżyser Sławomir Fabicki wpisał się w historię polskiej kinematografii etiudą „Męska sprawa”, która otrzymała między innymi nominację do Oscara w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny. Twórca poruszył w niej temat przemocy domowej. Również w „Miłości” będziemy mieli okazję obserwować dramat rodziny – dwójki trzydziestolatków, których małżeństwo zostanie wystawione na próbę. Film koncentruje się na uczuciu, jakim jest miłość, oraz stawia przed widzem pytanie czym jest właściwie to uczucie i jak wiele potrafi znieść?

Premiera filmu 15. marca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony