Jestes tutaj: Home » FILM » Pierwszy kadr z nowego filmu Woody Allena

Pierwszy kadr z nowego filmu Woody Allena

(fot. ocdn.eu)Fani Woody Allena nie powinni narzekać – średnio co roku mogą liczyć na nowy film, wyreżyserowany przez amerykańskiego twórcę. Zbliża się premiera kolejnej komedii Allena, „Blue Jasmine”. Jak zwykle udało się zebrać gwiazdorską obsadę, z Cate Blanchett na czele.

Według notki prasowej, „Blue Jasmine” to opowieść o kobiecie, nowojorskiej gospodyni domowej, przechodzącej kryzys. Z dnia na dzień musi przeprowadzić się do San Franciso i porzucić swoje dotychczasowe, luksusowe życie. Dobra wiadomość jest taka, że Allen powraca do swojej mekki czyli Nowego Jorku, który inspiruje go od początku kariery. Przez jakiś czas reżyser kręcił filmy w europejskich stolicach, jak Paryż czy Barcelona. Miejmy nadzieje, że powrót do nowojorskich klimatów oznacza również więcej ciętych dowcipów, sarkazmu oraz krytyki tamtejszej elity. Światowa premiera filmu planowana jest na czerwiec, chociaż nie wiadomo, kiedy „Blue Jasmine” trafi do polskich kin. Często zdarzało się, że musieliśmy czekać nawet rok, aby zobaczyć film Allena. Oby tym razem było inaczej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony