Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Czy możliwe jest stworzyć poradnik o niewierności?

Czy możliwe jest stworzyć poradnik o niewierności?

(fot. januarymagazine.blogspot.com)Amerykańska dziennikarka Pamela Druckerman odniosła wielki sukces wydając „Lust in Translation” (oryginalny tytuł) w 2007 roku. W przekładzie polskim książka pt.: „Dlaczego zdradzamy” ukaże się na rynku wydawniczym w kwietniu 2013 roku. Czy w Polsce odniesie taki sam sukces?

„Dlaczego zdradzamy” okazał się bestsellerem przetłumaczonym na osiem języków. Opisane zostały w przejrzysty sposób przyczyny i sposoby dlaczego mężczyźni i kobiety dopuszczają się zdrady. Przyczyny mogą być różne w zależności od tego w jakim zakątku świata mieszkamy. Druckerman podróżując po świecie podjęła się dość trudnego tematu, ale zrelacjonowała go z przymrużeniem oka. Reporterska przygoda, w której historia napisana jest przez życie zyskała wiele przychylnych opinii i miano „globalnego atlasu niewierności”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony