Jestes tutaj: Home » FILM » Co mają wspólnego Harry Potter i Kac Vegas 3?

Co mają wspólnego Harry Potter i Kac Vegas 3?

(fot. onet.pl)Plakat. Twórcy trzeciej części kultowej komedii Kac Vegas postanowili ukłonić się w stronę ostatniej części sagi o młodym czarodzieju i stworzyli plakat będący niemal kopią swego potterowego poprzednika.

Chodzi tu nie tylko o napis: „It all ends’’, który u Pottera brzmiał: ,,It all ends here’’. Uwagę zwraca szczególnie układ graficzny – dwie postacie z profilu, po widocznej walce, patrzące na siebie z nienawiścią no prawie z nienawiścią. W tle zaś widać zrujnowane Las Vegas.

Jeśli chodzi o fabułę filmu, nadal jest ona owiana tajemnicą. Jednak po plakacie możemy się domyślić, że będziemy mieli do czynienia z wielką demolką, której uczestnikami będą znani z poprzednich części bohaterowie. Innymi słowy: Twórcy na pewno zadbają o swoją odbiorców i sprawią, że żadna minuta spędzona na oglądaniu filmu nie upłynie pod znakiem nudy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony