Jestes tutaj: Home » FILM » Once upon a time…

Once upon a time…

(fot. aleseriale.pl)Nie, to nie jest początek kolejnej bajki. To tytuł serialu, który u nas może nie robi furory, a przynajmniej się owa furora nie objawia naszym oczom, ale za to jest bardzo popularny w USA.

Jak można się domyślić serial ów jest o bajkach. A dokładniej, o ich bohaterach przeniesionych do realnego świata wskutek klątwy. Nie pamiętają kim są, a w odzyskaniu tożsamości może pomóc im tylko jedna osoba, która w magiczny sposób klątwy uniknęła.

Ogromną zaletą serialu jest jego wielowątkowość i nieprzewidywalność. Odcinek mimo swoich 40. minut, mija bardzo szybko absorbując w 100% uwagę widza. Każdy z bohaterów ma ciekawą i dopracowaną historię, nie będącą w pełni zgodną ze znanymi nam odpowiednikami, co jest dodatkową zaletą.

Serial jest dopiero w połowie drugiego sezonu, także spokojnie można jeszcze nadrobić zaległości i na chwilę zanurzyć się w bajkowym świecie, który nie zawsze musi być kolorowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony