Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Latem Łódź poczuje gitarowe brzmienie Claptona

Latem Łódź poczuje gitarowe brzmienie Claptona

(fot. adevent.pl)Eric Clapton już 7. czerwca 2013 roku odwiedzi Polskę. Koncert odbędzie się w Atlas Arena w Łodzi. Jedyna taka okazja w Polsce.

Znany brytyjski muzyk jest symbolem muzyki rockowej. Magazyn „Rolling Stone” ogłosił go największym gitarzystą wszech czasów w 2011 roku, gdy uplasował się na 2. miejscu w rankingu! Clapton spopularyzował niektóre modele gitary elektrycznej. Niekwestionowany talent muzyka i jego energia na scenie jest niedościgniona.

W tym roku z okazji 50-lecia kariery muzycznej Claptona zaplanowana została europejska trasa koncertowa, która przewiduje wiele występów w Niemczech i Anglii. Natomiast w Polsce muzyk wystąpi tylko raz. Ceny biletów, są nie lada wyzwaniem, ponieważ zaczynają się od 189 zł, a kończą na 808 zł (coraz bliższy termin koncertu równa się droższe bilety). Dla wiernych fanów Erica Claptona zapewne nie będzie to przeszkodą, bo czego się nie robi dla swojego idola sprzed lat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony