Jestes tutaj: Home » FILM » Jedna podróż – wiele zmian

Jedna podróż – wiele zmian

(fot. filmweb.pl)Już wkrótce 8. marca premiera w Polsce „Mama i ja”. Zabawna komedia w reżyserii Anne Fletcher, w której nie zabraknie dużej dawki humoru, szalonych sytuacji i nieprzewidzianych wydarzeń.

Joyce Brewster jest matką  Andy’ego, który jest naukowcem – wynalazcą i wpada na genialny pomysł, by swój nowy wynalazek sprzedawać jeżdżąc po domach czyli typowa akwizycja. Już pierwszy zwiastun filmu śmieszy do łez, gdy przy kolacji matka zachwala Andy’ego wśród koleżanek „Andy wynalazł nowy produkt i będzie go sprzedawał po domach… Jak Avon?… nie… jakieś szczotki czy coś?… Nie”. Czyżby nikt nie wierzył w jego zdolności?

Andy przyjeżdża do rodzinnego domu i przekonuje swoją matkę, by wyruszyła z nim w podróż handlową. Joyce martwi się o syna, że nie ma partnerki, a syn martwi się, że jego mama od wielu lat od śmierci ojca jest sama. Jedno i drugie myśli jak uszczęśliwić się oraz pomóc losowi przyspieszyć bieg wydarzeń. To nie będzie zwykła podróż, ponieważ w planach jest nie tylko sprzedaż nowego produktu, ale może trzeba pomóc mamie znaleźć miłość, a może ją odnaleźć? Matka jak i syn spędzą ze sobą dużo czasu, a zatem poznają się w innych sytuacjach niż dotychczas.

W głównych rolach wystąpili: Barbara Streisand i Seth Rogen. Szalona mama może okazać się niezastąpioną towarzyszką podróży. Gorąco polecam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery × 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony