Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Impact festival – czyli muzyczne co nieco dla każdego

Impact festival – czyli muzyczne co nieco dla każdego

(fot. last.fm)To już druga edycja Impact festival’u w Polsce. Po raz kolejny do naszego kraju zawitają największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, by przez dwa dni uczynić Lotnisko Bemowo najbardziej rozśpiewanym miejscem w Polsce.

Impact Festival zadebiutował w Polsce niedawno bo w lipcu 2012 roku, podczas pierwszej edycji, gdzie na dwóch scenach na Bemowie pojawiło się aż dziewięciu świetnych wykonawców, takich jak: Red Hot Chili Peppers, The Charlatans, Kasabian, The Vaccines, Public Image Ltd, I Blame Coco, Marlon Roudette, Power of Trinity i Chemia.

Reprezentowali oni różne style muzyczne począwszy od rocka, kończąc na funku.  Jak zapewniają sami organizatorzy, festiwal ten jest otwarty na różne gatunki muzyczne, nie mają w zwyczaju przydzielać artystą etykiet. Najważniejsza jest muzyka!

W tym roku wszyscy liczą na powtórkę zeszłorocznego sukcesu, patrząc na wykonawców możemy być tego pewni bo 4. i 5. czerwca na Lotnisku Bemowo wystąpią:

Pierwszego dnia: 

RAMMSTEIN, SLAYER, KORN, BEHEMOTH, AIRBOURNE, MASTODON, GHOST, LOVE AND DEATH

Drugiego dnia:

THIRTY SECONDS TO MARS, PARAMORE, STEREOPHONICS, NEWSTED, ASKING  ALEXANDRIA, IAMX, NEGRAMARO

Więcej  informacji na temat samego festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie:  www.impactfest.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony