Jestes tutaj: Home » FILM » „Bond 24” powstanie bez udziału Sama Mendesa

„Bond 24” powstanie bez udziału Sama Mendesa

(fot. telegraph.co.uk)Planowana na rok 2014, kolejna część przygód Jamesa Bonda, jak na razie nie ma reżysera. Sam Mendes, który nakręcił poprzednią część „Skyfall”, ma zbyt wiele innych projektów, aby znaleźć czas na 24. z kolei film o Bondzie. Pewny jest jedynie ponowny występ Daniela Craiga w roli agenta 007.

Pomysł, aby to Sam Mendes wyreżyserował „Skyfall” był strzałem w dziesiątkę. Film okazał się kasowym hitem, a także wniósł powiew świeżości do serii o Bondzie. Nic więc dziwnego, że wielu liczyło na to, że Mendes będzie także reżyserem kolejnej części. Niestety, twórca zaangażował się w projekty teatralne, poza tym przygotowuje serial. Możemy więc spodziewać się nowego reżysera a co za tym idzie, nowych pomysłów i rozwiązań. Kto nim zostanie, jeszcze nie wiadomo. Na szczęście Sam Mendes nie wyklucza powrotu do serii w przyszłości, więc istnieje jeszcze nadzieja na powtórkę z rewelacyjnego „Skyfall”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony