Jestes tutaj: Home » FILM » Tony Stark jak zwykle rozwala system, czyli o najbardziej wyczekiwanej premierze 2013 roku.

Tony Stark jak zwykle rozwala system, czyli o najbardziej wyczekiwanej premierze 2013 roku.

(fot. facet.v10.pl)Iron Man 3. Z reguły kolejne sequele nie są dobre dla ogólnego odbioru filmu. Ale nie tym razem. Producenci robią wszystko, żeby widzowie czekali na ten film z zapartym tchem. Ja czekam.

Pomijam już fakt doskonałej obsady aktorskiej, bez której Iron Man nie byłby już taki sam – o tym, że Robert Downey Jr. jest genialnym aktorem wszyscy wiedzą.

Poza błyskotliwymi wypowiedziami, z których słynie główny bohater, możemy się również spodziewać zapierających dech w piersiach efektów specjalnych i świetnych zdjęć, których autorem jest dwukrotny laureat Oscara – John Toll.

Jedynym, póki co, elementem, który wpływa nieco negatywnie na mój przyszły odbiór tego filmu (czymże on jest wobec ogromu uwielbienia!?) jest Iron Man w wersji Kapitana Ameryki. Innymi słowy, panu Starkowi się nudziło i pokolorował żelazną maszynę w amerykańskie barwy. Ale… jego wola! A raczej scenarzystów.

Podsumowując – nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przygotowywać swoje żelazne niczym Iron Man nerwy i odliczać dni do 10. maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony