Jestes tutaj: Home » slider » 22. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki

22. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki

(fot. wp.com)Polskim fanom mieszanych sztuk walki gale KSW kojarzą się głównie z osobą Mameda Khalidova. Mimo że podczas 22. KSW nasz najlepszy zawodnik nie pojawi się na ringu, emocji na pewno nie zabraknie.

Pierwsza w tym roku gala KSW odbędzie się 16. marca na warszawskim Torwarze. W planie imprezy przewidzianych jest 7. walk. W pierwszej walce wieczoru, w kategorii wagi ciężkiej, mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula zmierzy się z doświadczonym Amerykaninem Kevinem Asplundem. Druga walka wieczoru to pojedynek  w wadze półciężkiej. Międzynarodowy mistrz KSW wagi półciężkiej (od 2011 roku) Jan Błachowicz stanie do walki z Chorwatem Goranem „Ghostem” Reljiciem.

Walki rozpoczną się o godz. 20.00 i będą transmitowane na antenie stacji Polsat. Dla osób, które chciałyby zobaczyć pojedynki na własne oczy prowadzona jest internetowa sprzedaż biletów na portalu eBilet. Bilety można również kupić w salonach Empik.

Szykują się wielkie emocje, dlatego zapraszamy do oglądania i kibicowania polskim zawodnikom. Szczególne wsparcie przyda się Pawłowi Nastuli, dla którego będzie to pierwszy pojedynek w ramach Federacji KSW.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony