Jestes tutaj: Home » FILM » Dawno, dawno temu, czyli kolejna odsłona baśni na wielkim ekranie

Dawno, dawno temu, czyli kolejna odsłona baśni na wielkim ekranie

(fot.stopklatka.pl)Czarnoksiężnik z krainy Oz. Wszyscy bardzo dobrze znamy tę bajkę. Ale teraz staje przed nami w zupełnie nowych szatach. Tym razem Czarnoksiężnik (James Franco) jest zwykłym człowiekiem, który na skutek pewnych wydarzeń trafia do magicznej krainy i odkrywa swoje… prawdziwe oblicze.

Jak to w baśniach bywa, musi on uratować niewinnych przed Złą Czarownicą. Czy mu się uda? Zapewne tak, ale warto samemu się przekonać.

Jeśli odczujecie małe deja vu, to nie martwcie się. To zapewne efekt tego, że magiczny świat do złudzenia przypomina Alicję w Krainie Czarów, zarówno jeśli chodzi o otoczenie, jak i bohaterów. Może to kwestia tego samego producenta? Całkiem możliwe.

Ambitnych treści nie należy się po tym filmie spodziewać, ale to, co może zachęcić, to dobra obsada i niesamowite efekty specjalne. A chyba właśnie tego oczekujemy od bajki, dobrego widowiska, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony