Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Florence and the Machine w Polsce

Florence and the Machine w Polsce

(fot. gazeta.pl)Do wielkiego muzycznego wydarzenia jakim jest w Polsce Coke Live Music Festival jeszcze daleka droga, a już kilka dni temu organizatorzy zaskoczyli wszystkich zainteresowanych informacją, iż pierwszym artystą, który potwierdził swoją obecność na festiwalu, jest światowej sławy zespół Florence and the Machine, na czele którego stoi niezwykle utalentowana piosenkarka Florence Welch.

Florence and the Machine to głównie piękna, 26-letnia wokalistka o rudych włosach, wykonująca takie gatunki muzyczne jak indie rok, czy też alternatywny pop. Jej niespotykany kontralt sprawia, że czuje się ciarki na plecach, jej głos jest unikatem, szczególnie wśród artystek, które debiutowały na przestrzeni ostatnich lat.

Jako zespół zadebiutowali  w lipcu 2009 roku wydając płytę Lungs, która przyniosła grupie światową sławę i pierwsze miejsca na ogólnoświatowych listach Billboard, oraz UK Albums Chart. Druga płyta zatytułowana Ceremonials również okazała się strzałem w dziesiątkę, a takie single jak „Shake It Out”, czy „No Light, No Light” promujące  płytę, rozbrzmiewają w stacjach radiowych na całym świecie.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie livefestival.pl artystka pojawi się w drugi dzień festiwalu, a bilety są już do nabycia zarówno on- line, jak i we wszystkich empikach w Polsce.

Nie można przegapić tego wydarzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony