Jestes tutaj: Home » TEATR » Kino i Centrum Kultury Andrychów

Kino i Centrum Kultury Andrychów

(fot. nowehoryzonty.pl)To z pewnością nowy etap w historii lokalnego kina. 1. lutego 2013 r. o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury otwiera swoje podwoje Kino Świadomego Widza.

Przyznam szczerze, że nigdy nie lubiłam poprzedniego kina Beskid i nie przepadałam za chodzeniem tam na jakikolwiek film.Dziś z pewnością mogę powiedzieć: zmiana na lepsze naszego kina andrychowskiego zmieni cały dotychczasowy wizerunek Andrychowskiej promocji kina i Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Na początek przewidziano maraton filmowy. Można było zobaczyć pokaz Tango Libre i zjeść ciepłe chińskie danie. Odbył  się występ zespołu Recycling Band – koncert muzyki filmowej (sala widowiskowa MDK), a po nim odbyło  się spotkanie z Krzysztofem Zanussim. Niestety nie uczestniczyłam w otwarciu kina, ale zapraszam tych, którzy chcą ze swymi podopiecznymi i maluchami lepiej spędzić weekend. 23. i 24. lutego (sobota, niedziela) zapraszam na Bajkowy Poranek w Kinie Świadomego Widza. Na ekranie naszego Kina  w Andrychowie zobaczymy kultowe postaci Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Pamiętacie przecież Reksia, Boleka i Lolka? Nie zabraknie również  Wawelskiego Smoka jak również materiału premierowego bielskiej wytwórni, bajki edukacyjnej zatytułowanej: „Kuba i Śruba”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 4 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony