Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Dave Grohl ujawnia swój kolejny duet z płyty Sound City

Dave Grohl ujawnia swój kolejny duet z płyty Sound City

(fot. materiały prasowe)Trzy tygodnie dzielą nad od premiery płyty, która dla wszystkich fanów rocka – współczesnego i tradycyjnego – będzie dużym wydarzeniem!

Dokładnie 12. marca Dave Grohl wyda ścieżkę dźwiękową do wyreżyserowanego przez siebie filmu „Sound City”. Obraz opowiada o słynnym kalifornijskim studiu nagraniowym. Krążek zatytułowany „Sound City: Reel To Real” to duety lidera Foo Fighters i członka legendarnej Nirvany z takimi gośćmi jak Paul McCartney (ich wspólne nagranie „Cut Me Some Slack” rozpoczęło promocję płyty i wywołało prawdziwą sensację) a także Trent Reznor (Nine Inch Nails), Josh Homme (Queens Of The Stone Age), Corey Taylor (Slipknot) czy muzycy Rage Against The Machine. W ubiegły weekend premierę miało kolejne nagranie z płyty – tym razem duet z wokalistką Stevie Nicks (Fleetwood Mac) „You Can’t Fix This” (kliknij TUTAJ aby obejrzeć występ z tym utworem w programie Davida Lettermana). Warto dodać, że ten utwór – jak i pozostałe na płycie – napisany i nagrany został w 24. godziny na słynnej konsolecie ze studia Sound City.

Tego samego dnia, kiedy do sprzedaży trafi album audio na płycie CD, winylu i w wersji cyfrowej. Film „Sound City” ukaże się również w formatach DVD i Blu-Ray.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 4 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony