Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Hurts – niespodzianki z okazji premiery nowej płyty „Exile”

Hurts – niespodzianki z okazji premiery nowej płyty „Exile”

(fot. materiały prasowe)Grupa Hurts coraz intensywniej przygotowuje się do premiery drugiej w karierze płyty. „Exile”, następczyni Platynowej „Hapiness” pojawi się w sprzedaży za niecały miesiąc, a Theo i Adam udostępnili właśnie na swojej stronie kolejną odsłonę płyty – utwór „Sandman” można pobrać w mp3 z www.informationhurts.com za darmo!

To trzeci po „The Road” i „Miracle” z nowych oficjalnie upublicznionych utworów z nowego krążka, zapowiadanego jako kolekcję „lepszych kompozycji, bogatszych aranżacji i bardziej szalonych pomysłów”. Ale bynajmniej nie ostatnia niespodzianka od zespołu:

20. Marca, w dniu jedynego polskiego koncertu, mimo napiętego grafika Hurts spotkają się z fanami w warszawskim salonie Empik Junior (tuż obok klubu Palladium, gdzie wieczorem zagrają wyprzedany koncert). O godzinie 17:00 odbędzie się tam godzinne podpisywanie nowej płyty i sądząc po popularności, jaką cieszyło się podobne wydarzenie z zespołem Hurts w tym miejscu 2. lata temu, warto pojawić się na nim punktualnie.

A to wciąż nie koniec niespodzianek przygotowanych przez zespół dla polskich fanów… Więcej szczegółów w najbliższym czasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 7 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony