Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Świat ogrania Miguelo-mania

Świat ogrania Miguelo-mania

(fot. materiały prasowe)Czasami zdarza się, że to nie artyści z największą ilością wygranych statuetek są największymi beneficjentami ceremonii wręczenia nagród. Nieraz to jeden występ, transmitowany w TV lub stający się sensacją internetu, potrafi wykreować nową gwiazdę i zrobić z niej ‘najgorętszy towar’ sezonu!

Tak można już mówić o Miguelu, amerykańskim wokaliście R&B, który od kilku miesięcy systematycznie podbija rynek muzyczny albumem „Kaleidoscope Dream”, ale na którego cały świat zwrócił uwagę dopiero po ubiegłotygodniowym rozdaniu nagród Grammy. Odbierając swoją nagrodę Kelly Clarkson za powiedziała o nim na scenie „Miguel, nie wiem kim u licha jesteś, ale musimy zaśpiewać razem. To, co zrobiłeś przed chwilą na scenie, było najseksowniejszą rzeczą, jaką widziałam!”. Na reakcję mediów i fanów nie trzeba było długo czekać – Miguel uświetnia właśnie okładkę magazynu Billboard z podpisem „Kto naprawdę wygrał Grammy” a sprzedaż jego singla „Adorn” (za którego odebrał nagrodę Grammy) wzrosła czterokrotnie w ciągu tygodnia. O współpracę z nim ubiegają się gwiazdy, których sam jest fanem (Alicia Keys zaprosiła go na trasę w roli supportu, Beyonce nagrywa z nim swoją nową płytę) a w ubiegłym tygodniu światło dzienne ujrzała jego kolaboracja z J. Cole’m – ich wspólny singiel „Power Trip” zwiastuje nowy album rapera.

W świetle powyższych informacji tym bardziej warto zwrócić uwagę na właśnie wydaną w Polsce płytę Miguela „Kaleidoscope Dream”, która już zdążyła zebrać kilka rewelacyjnych recenzji (Przekrój: „Prince może już nie wracać!”). W tym tygodniu do stacji radiowych nad Wisłą trafi nowy singiel z tego krążka – „How Many Drinks?”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony