Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Niezwykła potęga Depeche Mode! EPka”HEAVEN” na 4. miejscu listy sprzedaży OLiS

Niezwykła potęga Depeche Mode! EPka”HEAVEN” na 4. miejscu listy sprzedaży OLiS

(fot. materiały prasowe)Mimo, że do premiery nowej płyty Depeche Mode zostało aż sześć tygodni, zespół już przypomina o swojej potędze – w najnowszym notowaniu polskiej listy OLiS debiutuje na 4. miejscu – i to nie pełnym albumem, a tylko jedną z wersji najnowszego singla „Heaven”! Na oficjalną listę najlepiej sprzedających się płyt, publikowaną przez ZPAV, zakwalifikowała się z racji czasu trwania wyłącznie EP-ka z remixami „Heaven”, ale równie dużym powodzeniem w sklepach cieszy się dwu-utworowy singiel.

5. marca do sprzedaży trafi winyl z remixami „Heaven”.

Nowy, planowany na 26. marca, trzynasty album w karierze Depeche Mode „Delta Machine” ukaże się pierwszy raz w barwach wytwórni Sony Music. Dostępny będzie w wersji podstawowej (13. utworów, w tym „Heaven” i zaprezentowany fanom jeszcze w ubiegłym roku utwór „Angel”) a także specjalnej, ekskluzywnej wersji Deluxe. Zawierać będzie ona cztery dodatkowe utwory i 28-stronicową książeczkę za zdjęciami Antona Corbijna, artysty wizualnego, od wielu lat współpracującego z zespołem. Materiał dostępny będzie również na podwójnej płycie winylowej (ilość piosenek jak w wersji Deluxe + kod do pobrania wszystkich utworów w formie plików mp3).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony