Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Muzycy Gossip zmieniają zawód w nowym klipie „Get a job”

Muzycy Gossip zmieniają zawód w nowym klipie „Get a job”

(fot. materiały prasowe)Wokalistka zespołu Gossip, Beth Ditto znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie, ale chyba jeszcze w żadnym klipie nie mogliśmy oglądać jej w roli masażystki, dentystki, call girl, sekretarki, kelnerki, sprzątaczki czy… fryzjerki dla kotów!

We wszystkie te role ona i pozostali członkowie zespołu wcielają się na planie teledysku do nowego singla Gossip – „Get A Job”. Kawałek jest trzecim utworem promującym ich ostatni album – „A Joyful Noise”. Klip wyreżyserował Price James, odpowiedzialny m.in. za obrazek do solowego utworu Beth „I Wrote the Book”.

Przypomnijmy, że poprzedni singiel „Move In the Right Direction” był największym radiowym hitem w historii zespołu – w Polsce dotarł do 1. miejsca listy National Airplay Charts. Niegdyś punkowy zespół znakomicie odnalazł się w bardziej popowych klimatach i śmiało można stwierdzić, że jest obecnie u szczytu swojej popularności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony