Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Polska w finale światowego konkursu

Polska w finale światowego konkursu

(fot. materiały prasowe)Polscy fani po raz kolejny udowodnili, że należą do najbardziej zmotywowanych i dedykowanych na świecie! Dzięki nim Polska znajduje się w finale światowego konkursu, w którym główną nagrodą jest przyjazd najpopularniejszego obecnie girls bandu na świecie, Little Mix, do zwycięskiego kraju. O co chodzi?

Pod koniec stycznia dziewczyny z Little Mix ogłosiły wyjątkowy konkurs, w którym mogli wziąć udział fani z całego świata. W pierwszym etapie fani, zwani potocznie „Mixers”, musieli odznaczyć się na specjalnej mapie – „Mixers Map”. Kraje z największą liczbą oznaczonych Mixers zakwalifikowały się do drugiego, finałowego etapu. Polscy fani Little Mix stanęli na wysokości zadania – Polska znalazła się w dziesiątce finałowych Państw, obok takich krajów jak Wielka Brytania, Francja, Australia czy Stany Zjednoczone!

Celem zabawy jest wyłonienie kraju, w którym Little Mix ma najbardziej zaangażowanych i kreatywnych fanów. Przyjazd zespołu, który jest główną nagrodą w konkursie jest jednocześnie okazją, aby dziewczyny z Little Mix mogły tym fanom osobiście podziękować za wsparcie.

Konkurs trwa nadal – aby go wygrać, przez najbliższe 4. tygodnie Mixers muszą wykonywać zadania, które codziennie ogłaszane są przez Little Mix na stronie http://www.little-mix.com/mixers-magnets/pl/home oraz na Facebooku i Twitterze. Aby zaliczyć pierwsze zadanie fani muszą spowodować, aby do północy w najbliższą niedzielę, 17 lutego, klip opowiadający historię Little Mix nagrany przez fankę na YouTube: http://bit.ly/VgvpNi został obejrzany 25 tys. razy. Brakuje już tylko 2 tys. wyświetleń!

Ostateczne wyłonienie zwycięskiego kraju nastąpi 11. marca 2013 r. Wierzymy, że polscy fani Little Mix zrobią wszystko, aby wygrać i ściągnąć zespół do Polski!

O Little Mix:

Grupa Little Mix powstała w 2011 r. Cztery dziewczyny: Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards i Jesy Nelson spotkały się podczas 8. edycji brytyjskiego X Factor. Pokochały je miliony widzów. Efekt? Little Mix jest pierwszą grupą, która wygrała ten program. Doświadczenia wyniesione z X Factor zmobilizowały Little Mix do dalszej pracy i kontynuacji wspólnej muzycznej drogi. Ważne jest też to, że doskonale się rozumieją, nie tylko w studiu. Optymizm, dążenie do celu, samodoskonalenie to współczesna odsłona „girl power”, który prezentują Little Mix.

Ich debiutancki krążek „DNA” ukaże się w Polsce wiosną. Zapowiada go pierwszy singiel, który łączy elementy dubstepu z tanecznym popem i dzięki któremu Little Mix zostały uznane za jeden z najbardziej obiecujących zespołów 2012r.

Album „DNA” zawiera elementy R’n’B, electro, hip-hop, soul, ale przede wszystkim popu. Utwory na krążek skomponowały m.in.: wokalistka TLC – T-Boz, Brian Higgins (Girls Aloud), Wayne Hector (Nicki Minaj), Autumn Rowe (Cher Lloyd), Ina Wroldsen (Pussycat Dolls) oraz Cathy Dennis i Ester Dean – odpowiedzialne za kilka największych hitów Rihanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony