Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Walentynki – dzień ogólnej miłości

Walentynki – dzień ogólnej miłości

(fot. wiadomosci.gazeta.pl)Dzieci wypowiadające się w telewizji Kęty jakiś czas temu mówią o tym czym są Walentynki. Oto ich słowa: „Walentynki to jest takie święto, że się maluje wszystkim laurki tym, których się kocha, to jest takie święto w którym się daje prezenty, Walentynki to święto, w które się daje osobie zakochanej miłość, Walentynki to takie coś, że się kogoś kocha, to jest takie coś, że się tańczy, że się komuś daje róże”.

I tak powróćmy dziś do naszego święta. Jest to więc nie tylko święto zakochanych, ale dla dzieci święto, w którym obdarowują swoich bliskich laurkami, tańczą i cieszą się z wspólnej zabawy oraz pałają do siebie życzliwością. A więc dla wszystkich to  święto ogólnej miłości.

Zatem ja w dzisiejszym dniu chciałabym wam życzyć tego co dzieciaki z przedszkola życzyły swoim ukochanym: dziadkom, rodzicom, ciociom, chłopcom wszystkiego co tylko chcą: radości, uśmiechu, dużo pieniędzy, aby ich kochały, szanowały, aby były przy nich. Jeśli macie obok kogoś kto potrzebuje właśnie waszej miłości dziś oto czas aby dać wzajemność, powiedzieć miłe słowa. Skromnie obdarować kogoś uśmiechem , dziewczynie kupić róże, poszaleć na lodowisku, zaprosić swoją miłość do kina.

Na końcu piosenka:

„Nie chcę Cię, nie chcę Cię, nie chcę Cię znać,
Chodź do mnie, chodź do mnie, rączkę mi dać.
Prawą mi daj, lewą mi daj
I już się na mnie nie gniewaj
Prawą mi daj, lewą mi daj
I już się na mnie nie gniewaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + = czternaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony