Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Podkoziołek z zespołem Lombard i nie tylko – relacja z wydarzenia

Podkoziołek z zespołem Lombard i nie tylko – relacja z wydarzenia

Lombard/ fot. Anna KrólW miniony wtorek 12.02.2013 w poznańskim klubie Blue Note, odbył się koncert grupy Lombard.

Koncert  ten  był wyjątkowy,  zorganizowany na zakończenie  tegorocznego karnawału, ale co warte podkreślenia  12. lutego 2013 to także dzień 35. urodzin wokalistki  grupy Lombard, a naszej blogerki – Marty Cugier.

Koncert ten  nieco inny,  wyjątkowy, bo na sali klubu zasiedli rodzina, przyjaciele, a także fani grupy. Marta Cugier jest wokalistką Lombardu od 14. lat, wraz z kolegami z zespołu zagrali, największe przeboje formacji: „Przeżyj to sam”, „Droga Pani z TV”, „Śmierć w dyskotece” jak i nowe utwory pochodzące z płyty Show Time. Wydarzenie to było symbolicznym powrotem  do domu, muzycy zespołu pochodzą właśnie z naszego miasta.  Jak podkreślają: Dawno już nie graliśmy w naszym rodzinnym mieście, a podobno wszędzie dobrze ale W DOMU NAJLEPIEJ!

Oprócz  dobrej muzyki, jak na każdych urodzinach, były kwiaty, prezenty i życzenia dla  Marty. Atrakcjom nie było końca, zabawę na koniec karnawału poprowadził Dj Jacob czyli Jakub Stróżniak.

Tym, których zabrakło we wtorek, mówimy: Macie czego żałować!

LOMBARD/ fot Anna KrólLOMBARD/ fot. Anna Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony