Jestes tutaj: Home » FILM » „1000 lat po Ziemi” i wszystko zostaje w rodzinie

„1000 lat po Ziemi” i wszystko zostaje w rodzinie

(fot. materiały prasowe)Will Smith, jest jednym z aktorów, których lubię i z chęcią oglądam z nim filmy. W czerwcu da kolejny powód do tego abym poświęcił trochę czasu na obejrzenie filmu.

Ziemie dotyka kataklizm, ludzie uciekając zamieszkują na obcej planecie. 1000. lat po tym wydarzeniu, kapitan wraz z synem wyrusza w podróż. Niestety ich statek jest zmuszony do awaryjnego lądowania na dzikiej i niebezpiecznej planecie. Tą planetą jest Ziemia.

Zapowiada się coś dobrego, coś naprawdę dobrego. Głównej rolę wbrew pozorom nie odgrywa Will, ale Jaden Smith syn aktora. Wcześniej mogliśmy go oglądać w filmie „W pogoni za szczęściem”, czy chociaż „Karate Kid”.

Może to być fajna produkcja, przynajmniej tak zapowiada zwiastun. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ten film. Dwóch Smithów w filmie może odnieść kolejny sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 036 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony