Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Kącik młodego dziennikarza » Wszystko na Facebooku

Wszystko na Facebooku

(fot. insidermediagroup.com)Wszystko na Facebooku. Włączam stronkę z moim ulubionym kabaretem czyli Łowcy.B ,otwieram portal www.łowcy.b. I jest napisane: Zaloguj się przez facebooka. Jak tego nie dodam nie dostanę się na stronkę i nie będę mogła swobodnie się poruszać. Oczywiście muszę się zalogować i dodać lubię to. Chcę zobaczyć co nowego u mojego kabaretu.

Każda praktycznie firma, aplikacja, budynek, człowiek  ma swoje miejsce w facebooka: mój ulubiony aktor, mój ulubiony film, ulubiony klub do którego chodzę, ulubione pizzerie. Jejku za chwilę zadzwonisz z facebooka po pizze  i nie trzeba będzie nigdzie wychodzić pizza przychodzi do domu, a pizzeria nie będzie musiała robić reklamy drukować jej i roznosić bo wszystko będziesz miał w komputerze na facebooku. Danie dnia, godzina jego podania, specjalna oferta promocyjna (zazwyczaj jest droższa albo tak samo niezmienna jak cena zawsze). Aktualna promocja dnia, porady, reklamy wszystko na fakcie, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie www.facebook.pl założysz swoje konto za darmo, dodasz znajomych, znajomi mają jeszcze większą rzeszę znajomych, których możesz przecież znać, poza tym pododajesz strony polecane w lubię to, każdy komentarz znajomych masz oznaczony symbolem lubię to, komentarz możesz dodać pod zdjęciami znajomych. Co do znajomych, no cóż już narastająca fala nk czyli naszej klasy przeszła i tu pojawia się facebook, nie trzeba sięgać po telefon, włączasz sobie czat i gadasz z kolegą. Widzę jak odchodzą czasy gdy widywano się ze znajomymi, spotykano, wszystko odbywa się czasem nawet przez Skype. Rozumiem idee odległości np. mąż pracuje za granicą i widuje dziecko przez internet, rozmawia z żoną i rozumiem żołnierzy pracujących w Afganistanie czy gdzieś indziej na świecie, ale nie rozumiem pary ludzi mieszkających niedaleko siebie i włączających facebooka aby porozmawiać choć mieszkają dom w dom! Hello gdzie są te czasy, gdzie one zniknęły!

Pytam się was drodzy coolturalni: Czy to jest jakaś mania? Czy ten świat jest taki już od dawna tylko ja zasnęłam jak Melman i nie zauważyłam różnicy?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony