Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to Adrenalina może uratować nam życie

Jak to Adrenalina może uratować nam życie

(fot. atmcdn.pl)Ciężkie jest życie bandziora. Ma się masę wrogów, mało przyjaciół i każdy chce nas zabić. Pieniądz niby dobry, ale za to duże ryzyko.

Chev Chellios jest właśnie takim bandziorem. Ma dużo wrogów. W dodatku zyskuje ich z prędkością światła. Pewnego dnia ktoś postanawia się nim zająć. Zostaje otruty, a jedynym ratunkiem jest dostarczanie organizmowi ogromnych dawek adrenaliny. W ten sposób poznajemy bohatera granego przez Jasona Stathama. Jest on furiatem zdolnym do wszystkiego i nie ma chęci umierać. Zrobi wszystko żeby przeżyć.

Jest to jeden z pierwszych filmów ze Stathamem. Aktor pokazał nim w jakich filmach czuję się najlepiej. Są to filmy z gatunku akcji, szybkie, pełne pościgów i scen walki. Adrenalina jest filmem specyficznym, zabawnym i bardzo szybkim. W końcu główny bohater nie ma za dużo czasu aby się uratować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× trzy = 24

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony