Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Ola Bieńkowska wystąpi w Poznaniu

Ola Bieńkowska wystąpi w Poznaniu

(fot. Joanna Szproch) Sobotni wieczór 16. lutego warto spędzić na koncercie Oli Bieńkowskiej – wokalistki o fantastycznym, ciepłym głosie i niezwykłej scenicznej charyzmie. Podczas koncertu, zorganizowanego przez Klub Fabrika na emigracji, Ola zaśpiewa utwory skomponowane przez siebie i Krzysztofa Herdzina.

Nie zabraknie z pewnością przebojowego „Diggin'” i nastrojowych „Twisted” czy „2000 And Fine”, którego w styczniu można było posłuchać w Radiu Merkury. Jak zwykle na scenie Oli towarzyszyć będą znakomici Krzysztof Herdzin (piano) i Jacek Królik (gitara). Koncert w Poznaniu będzie kolejnym, po Sopocie, Warszawie i Wrocławiu przystankiem na zimowej trasie koncertowej Bieńkowskiej. Na kolejny występ artystka zaprasza do Łodzi (Klub Scenografia).

Ola Bieńkowska rozpoczęła solową karierę w 2012 roku. Wcześniej znana była głównie z udziału w międzynarodowym tribute show poświęconym grupie Pink Floyd (The Australian Pink Floyd Show oraz Brit Floyd). Uważni wielbiciele Oli mogli także rozpoznać jej głos na wielu ścieżkach dźwiękowych do filmów, w chórach znanych polskich wokalistów czy zobaczyć ją na deskach warszawskiego Teatru Roma. W zeszłym roku Ola zdecydowała się na nagranie pierwszego solowego materiału, z którego utwory zaprezentuje właśnie poznańskiej publiczności. Materiał ten ukazał się w limitowanym nakładzie pod tytułem „Résumé (Take One)”. Oficjalna premiera płyty „Résumé” zaplanowana jest na rok 2013.

Klub Dragon
ul. Zamkowa 3
16 lutego 2013,
start godz. 20.30
bilety 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 219 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony