Jestes tutaj: Home » FILM » Statham niańką – „Protektor”

Statham niańką – „Protektor”

(fot. filmofilia.com)Niekiedy wystarczy chwila, ułamek sekundy, który odmieni nasze życie. W jaki sposób, tego nie wiemy w tym momencie. Wiemy jednak, że wszystko się zmieni.

Były policjant znalazł się na dnie. Odwrócili się od niego koledzy z pracy, grozi mu śmiercią mafia. Nic nie układa się tak jak powinno. Pewnego dnia, gdy już chce zakończyć wszystko spotyka małą dziewczynkę. Nie wie, że to spotkanie zmieni jego życie.

Szybki, wartki i efektowny film z Jasonem Stathamem w roli głównej. Jest taki jakiego kina możemy się spodziewać gdy on w nich gra. Mocny, pełen walk, strzelanin. Pokazujący to co facet potrafi robić najlepiej. Czyli totalną demolkę. W tym filmie jest to świetnie przedstawione.

Zastrzeżeń do filmów ze Stathamem z reguły nie mam. No bo i jakie? Ogląda się je z przyjemnością. Potrafią coś wnieść do życia człowieka. Trzeba tylko dobrze patrzeć aby zauważyć wszystko to co najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 × osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 131 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony