Jestes tutaj: Home » FILM » „Dom Snów”

„Dom Snów”

(fot. dziennik.pl)

(fot. dziennik.pl)

Często dzieje się tak, że przez jakieś traumatyczne wydarzenie tracimy pamięć. Budujemy wtedy nową rzeczywistość. Niestety jest ona tylko w naszych głowach.

Mąż wraz z żoną i córkami, przeprowadzają się do nowego domu. Po jakimś czasie zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy, a on zaczyna poznawać tajemnicę domu. Daniel Craig w głównej roli jest pierwszym plusem tego filmu. Świetnie się wpasował i wypadł całkiem przyzwoicie. Całość jest bardzo intrygująca i zaskoczyła mnie kompletnie. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego niż to co zobaczyłem.

Ogląda się go z bardzo dużą ciekawością i dość płynnie. Nie nudzi nas, ani też nie męczy. Za to zaskakuje – jak dla mnie to duża zaleta tego filmu. Jest wart obejrzenia, to nie ulega żadnym wątpliwościom. Spodoba się nie tylko fanom Craiga, ale i fanom tego rodzaju filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony