Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Snoop Lion prezentuje pierwszy oficjalny teledysk po duchowej przemianie

Snoop Lion prezentuje pierwszy oficjalny teledysk po duchowej przemianie

(fot. materiały prasowe)Snoop Lion, raper znany do niedawna jako Snoop Dogg, powraca w nowym, zapowiadanym od dawna reggae-owym wcieleniu. Wiosną, na mocy nowego kontraktu z Sony Music ukaże się jego pierwsza płyta „Reincarnated” a już dzisiaj możemy obejrzeć klip do pierwszego oficjalnego singla z tego wydawnictwa: „Lighters Up”.

Do gościnnego udziału w utworze – jak i teledysku – Snoopowi udało się zaprosić uznane gwiazdy dancehallu Mavado i Popcaana, reprezentujących dwa różne zwaśnione regiony Jamajki. To najlepszy dowód na to, że przesłanie pokoju i jedności, jakie w swojej muzyce głosi ‘nawrócony’ Snoop Lion, ma odzwierciedlenie też w ‘realnym’ życiu. Produkcją całej płyty zajęli się Diplo i Major Lazer.

Warto dodać, że premierę płyty poprzedzi wejście na wielkie ekrany filmu dokumentalnego „Reincarnated”, będącego filmowym zapisem przemiany Snoopa, jaka narodziła się w nim po wizycie na Jamajce. Zakwalifikowany do oficjalnej selekcji Toronto International Film Festival obraz w wybranych krajach zobaczyć będzie można od 15. marca.

„Każdy ma prawo decydować o swoim losie” mówi Rohan Marley, syn Boba Marleya i ambasador marki House of Marley. „Potrzebujemy więcej braci, którzy jak Snoop Lion, odkrywać będą ruch Rastafari, poszukiwać prawdy w życiu, głosić dobroć Jah”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony