Jestes tutaj: Home » FILM » Nie obawiaj się Szepczącego w ciemności

Nie obawiaj się Szepczącego w ciemności

(fot. hplovecraft.pl)Prozą tego autora zainteresowałem się dość dawno temu. O filmach za bardzo nie wiedziałem, ale w momencie, gdy zauważyłem ten postanowiłem go obejrzeć bez sekundy zawahania.

Gdy po powodzi, w wiejskich rejonach Massachusetts zaczynają pojawiać się dziwne ciała, profesor mitologii postanawia sprawdzić prawdziwość doniesień odpowiadających jego badaniom.

Pomimo tego, że film jest z 2011 roku dostajemy czarno biały obraz, co na mnie zrobiło ogromne wrażenie, bo jeszcze pamiętam tego rodzaju telewizory. Sam film nie jest może dziełem na miarę Hitchckoka, czy Spielberga, ale ma w sobie coś, co utrzymało mnie przez cały seans. Patrzyłem na ten film z ogromnym zainteresowaniem, chcąc poznać rozwiązanie zagadki. Trochę mnie ono zawiodło, ale i tak było całkiem przyzwoite.

Trzeba dodać, że autor tej powieści żył bardzo dawno temu i był swoistym Tolkienem wymyślając swój własny świat i bogów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × = czterdzieści dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony