Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to Jaś księżniczkę ratuje – Jack pogromca olbrzymów

Jak to Jaś księżniczkę ratuje – Jack pogromca olbrzymów

(fot. ocdn.eu)Mieliśmy interpretację dotyczącą Czerwonego kapturka. Nie długo pojawi się w naszych kinach historia Jasia i Małgosi. Także za jakiś czas bo 5. kwietnia, będziemy mogli zobaczyć w kinach w Polsce historię o Jasiu i ziarnku fasoli.

Jest to kolejna wolna interpretacja jednej z baśni z młodości wielu ludzi na świecie. Tym razem, Jaś staje na czele wyprawy w celu uratowania księżniczki porwanej przez Olbrzymy. Może być ciekawie.

Prezentuje się całkiem przyzwoicie pod względem wizualnym, choć zwiastuny nie odnoszą nigdy całości filmu. Miejmy nadzieje, że będzie to kolejna dobra interpretacja dobrej baśni. Bo zniszczyć baśń, to jak zniszczyć komuś dzieciństwo.

Za reżyserię odpowiada Bryan Singer, a w filmie możemy zobaczyć między innymi Stanleya Tucci, Ewana McGregora. Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony