Jestes tutaj: Home » FILM » Co by było gdyby? – Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Co by było gdyby? – Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

(fot. ocdn.eu)

Zawsze baśnie kończą się dobrze i szczęśliwie. Nie raz zastanawiałem się, co się dzieje dalej z bohaterami takiej baśni. Jak potoczą się dalej ich losy. Ten film jest czymś w rodzaju odpowiedzi na to pytanie.

Jaś i Małgosia żyją i mają się dobrze. Udało im się uciec złej czarownicy. Teraz natomiast, gdy oboje są już dorośli, postanowili na czarownice polować.

W kinach na świecie film pojawił się 17. stycznia, natomiast w Polsce od 8. lutego. Może to być dość ciekawe spojrzenie na tę historię. Film może być bardzo interesujący. Czy to pod względem fabuły, czy efektów specjalnych. Być może wskaże to nowy nurt filmów.

W rolach głównych zobaczymy Gemme Artreton (znana ze Starcia Tytanów) oraz Jeremy’go Rennera (znanego z Thora, Avengersów czy chociażby z nowego Bourne’a). Reżyserem jest natomiast Tommy Wirkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony