Jestes tutaj: Home » FILM » Ciemno, głucho a dookoła tylko drzewa – Blair Witch Project

Ciemno, głucho a dookoła tylko drzewa – Blair Witch Project

(fot. www.tumblr.com)Są filmy, które po obejrzeniu umykają nam z głowy i nie mamy pojęcia o czym były, dopóki ktoś nam ich nie przedstawi krok po kroku. Są również i filmy, które zapadają nam w pamięci na długie lata stając się częścią nas.

Trójka przyjaciół i studentów wyrusza na wycieczkę. Nie jest to jednak zwykła wycieczka. Ich celem jest las ze swoją mroczną i niebezpieczną tajemnicą.

Gdy obejrzałem po raz pierwszy ten film byłem pod ogromnym wrażeniem klimatu panującego w nim. Efektu dodawało pokazanie wszystkiego z perspektywy pierwszej osoby. Był to chyba pierwszy film, który widziałem z takim sposobem pokazania akcji.

Jest to coś niesamowitego, z niebywałym klimatem który, ogarnia oglądających. Film nie poraża może efektami, ale powstał w 1999 roku. Dla mnie jest to jeden z klasyków kina jeśli chodzi o ten gatunek kina.

Jeśli ktoś jeszcze go nie widział, to polecam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony